Technologie bezprzewodowe firmy Somfy ułatwiają zarządzanie Twoim domem, zapewniając Ci większy komfort i bezpieczeństwo. Zautomatyzowane produkty mogą komunikować się ze sobą bezprzewodowo, wykorzystując wbudowaną technologię radiową. Oznacza to, że urządzenia mogą być scentralizowane i sterowane wspólnie przez sterownik zdalny lub rozwiązania zautomatyzowane.

Przełączniki i piloty

Za pomocą jednego kliknięcia zamknij jedną lub wszystkie rolety naraz i bez potrzeby sprawdzania każdej z osobna. Przełączniki i piloty idealnie dopasujesz do swojego wnętrza.

Czujniki i akcesoria

Twoje rolety mogą być sterowane automatycznie za pomocą programatora czasowego lub czujników w zależności od warunków pogodowych.

Aplikacje mobilne

Kontroluj swój dom w każdej chwili, z dowolnego miejsca na świecie! Zarządzaj swoimi domowymi urządzeniami za pomocą kliknięcia na telefonie lub tablecie w zależności od Twoich potrzeb i planu dnia.

Connexoon

Inteligentny dom

Twój pierwszy krok do inteligentnego domu.

3 aplikacje, po jednej dla każdego środowiska: okna, taras i bramy. Niezbędne narzędzia do zdalnej obsługi, zapewniające komfort i bezpieczeństwo. Wyjątkowe, intuicyjne i użyteczne funkcje, które "ożywią" Twój dom. Dzięki rozwiązaniu connexoon zyskujemy zdalną kontrolę nad poszczególnymi urządzeniami poprzez smartfona lub tablet.

TaHoma
Premium

Inteligentny dom

Inteligentny dom, który myśli, czuje, słucha...

To przyszłość która zawitała z XXI wiekiem. Prosty w obsłudze system, który ułatwia sterowanie, programowanie i monitorowanie wszystkich domowych urządzeń. Aplikacja jest niezwykle intuicyjna w użytkowaniu. Urządzenia mogą być dodawane stopniowo, a dzięki bezprzewodowej technologii io-homecontrol nie wymagają dodatkowego kłucia ścian.

Komfort

Przyjemne ciepło w niedzielę, stonowane oświetlenie w nocy, automatycznie zamykająca się brama gdy wyjeżdżasz do pracy...
TaHoma Premium dba o Twój komfort i świetne samopoczucie.

Bezpieczeństwo

Inteligentny dom to także kamery i czujniki, które powiadomią Cię o każdej nietypowej aktywności w domu i wokół niego - o każdej porze. Możesz zaprogramować dedykowane scenariusze, np. po wykryciu ruchu w sypialni w ciągu dnia, gdy nikogo nie ma w domu.

Oszczędność

Zintegruj ogrzewanie ze sterowaniem roletami, aby zmaksymalizować wydajność energetyczną Twojego inteligentnego domu - dzięki czujnikom Twój dom maksymalnie wykorzysta promienie słońca do ogrzewania wnętrza i zatrzyma ciepło w nocy, automatycznie zasłaniając zasłony i opuszczając rolety.

Sprzęt, który możesz połączyć
z Tahomą Premium

Inteligentny dom
Somfy Tahoma
Aplikacja TaHoma® jest dostępna dla systemu Android i iOS.
Google Play App Store
TaHoma® Premium jest kompatybilna z urządzeniami: Kompatybilne urządzenia

Do pobrania